202

Головний "гей-кінотеатр" Києва знову під загрозою


Місце зустрічі київських квір-кіноманів, кінотеатр "Жовтень" знову під загрозою знищення та збирає підписи на свій захист.

Головний "гей-кінотеатр" Києва знову під загрозою

З повідомлення кінотеатру в соціальній мережі Facebook:

"Міська влада хоче виселити кінотеатр "Жовтень" із приміщення, і цього разу вже поданий відповідний позов у суд. Прокуратура, Київміськрада і Департамент комунальної власності КМДА вважають, що в інтересах держави буде краще виселити кінотеатр, що підтримує інтелектуальне кіно і регулярно показує українські стрічки. Давайте доведемо, що інтереси громадськості зовсім інші, що нам потрібен кінотеатр "Жовтень". 

Нагадаємо, що саме в кінотеатрі "Жовтень" щорічно відбуваються покази ЛГБТ-програми кінофестивалю "Молодість" - "Сонячний зайчик". Востаннє в жовтні 2013 року "Сонячний зайчик" був однією з найвідвідуваніших подій кінофестивалю і кожного разу в "Жовтні" зали були переповнені глядачами.

Це вже не перший випадок, коли "Жовтень" знаходиться під загрозою виселення. У жовтні 2013 року понад 500 глядачів «Жовтня» та гостей кінофестивалю «Молодість» (серед них і ЛГБТ-спільнота) звернулися до Голови Київської міської державної адміністрації із проханням не допустити виселення ТОВ «Кіноман» та позитивно вирішити спірні питання навколо кінотеатру. 

Дирекція кінотеатру звертається до усіх небайдужих з проханням підтримати "Жовтень" і поставити підпис під зверненням до Київської мерії (у фойє кінотеатру (Костянтинівська, 26) із 11.00 до 22.00 щодня).

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти