30

Ватикан припустив наявність гей-лобі в комісії ООН


Ватикан 5 лютого виступив з офіційною заявою, в якій припустив наявність зв'язків між комісією ООН з прав дітей та організаціями, що відстоюють права сексуальних меншин, повідомляє Reuters.

Ватикан припустив наявність гей-лобі в комісії ООН

Такою стала відповідь Святого престолу на висновок комісії про злочини проти дітей, нібито скоєні з відома Ватикану. Автори цього документа присвятили його частину критиці позиції Католицької церкви з питань контрацепції, гомосексуальності та абортів. У Ватикані зазначили, що ці проблеми взагалі не мають жодного стосунку до захисту прав дітей, але чомусь опинилися в доповіді з розгромною критикою Церкви, підготовленій комісією ООН з прав дітей.

У цьому зв'язку Святий престол припустив, що укладачі документа "ідеологічно вмотивовані" і не так відстоюють права дітей, як займаються перекручуванням фактів і підтасовуванням свідчень.

У Ватикані звернули увагу на те, що з грудня минулого року там вже створена і діє комісія з боротьби зі злочинами проти дітей, яку укладачі оонівського доповіді просто не помітили.

"Святий престол візьме до уваги висновки цієї доповіді, проте з жалем зазначає, що документ є спробою втручання в питання віровчення Католицької церкви про людську гідність. Ватикан ще раз підтверджує свою прихильність до охорони та захисту прав дитини", - цитує заяву Святого престолу BBC News.

Папа Римський Франциск в грудні 2013 року розпорядився створити спеціальний орган, який буде виявляти і карати педофілів у лавах священнослужителів. За два останні роки 400 священиків, викритих у злочинах проти дітей, було позбавлено сану.

Франциск, починаючи своє служіння у Ватикані, пообіцяв боротися з педофілією серед католицького кліру.

Раніше в Комітеті ООН з захисту прав дітей від Ватикану зажадали надати інформацію про всі відомі злочини, вчинені священнослужителями проти дітей. Комітет також цікавило, чи приховувало керівництво церкви ці злочини, які компенсації виплачувалися їхнім жертвам, як захищали дітей від священиків, помічених у схильності до педофілії, а також деякі інші питання.

Ватикан відмовився розголошувати інформацію.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти