139

Депутат Держдуми бажає скасування гомофобних законів


Оперна діва і депутат Держдуми Марія Максакова, яка голосувала за закон про заборону пропаганди нетрадиційних стосунків, розповіла в ексклюзивному інтерв'ю «МК» про своє об'єктивне ставлення до так званої "гомопропаганди".

Депутат Держдуми бажає скасування гомофобних законів

Депутат і оперна діва, солістка Маріїнського театру Марія Максакова ще напередодні Нового року підклала інформаційну бомбу на засіданні Ліберальної платформи партії «Єдина Росія», запропонувавши переглянути статті скандального закону і вилучити з усіх законів посилання на заборону пропаганди нетрадиційних сексуальних відносин серед неповнолітніх.

"Практика продемонструвала навіть за стислий строк, що в нашій країні стали відбуватися дуже тривожні речі. Поки що ми отримали лише зростання гомофобних настроїв, злочинів на грунті ненависті, нездорову нервозність у шкільних колективах."- прокоментувала своє враження від дії закону на практиці депутат, - "Я переглянула велику доповідь правозахисниці Людмили Алексєєвої на цю тему, уважно почитала західну пресу, ще разів 20 перечитала закон і зрозуміла, що я все-таки була права. Після чого взяла на себе сміливість внести новий законопроект. Принаймні, таким чином я визнала свою власну помилку і закликаю до цього інших."

Також цікавою думкою Максакової стало те, що вона вважає прийняті в Росії гомофобні закони - найбільшою пропагандою гомосексуальності за останні роки. Оперна співачка під час інтерв'ю вказує на те, що з моменту відміни кримінальної відповідальності за мужолозтво і до прийняття сумнозвісного закрону, "на серйозному рівні і в пристойному суспільстві це вже давно вважалося не тією темою, через яку потрібно ламати сформований статус-кво, тим більше в демократичній країні."

Спекуляції авторів закону щодо того, що його прийняття покращить демографічну ситуацію, Максакова також відкинула: "Питання демографії дуже важливі, але ні у нас в країні, ніде в світі вони взагалі не залежать від сексуальної орієнтації людей."

Максакова вже зібрала ініціативну групу з депутатів - і всі разом вони офіційно внесли на розгляд палати федеральний закон з поправками, які вилучають із законів згадки заборони на «гей-пропаганду». Її підтримали депутати із різних фракцій - Сергій Кузін, Дмитро Носов, Сергій Катасонов, Віктор Гончаров, Олексій Корнієнко, Олександр Ющенко.

Джерело: www.mk.ru/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти