141

Путін хоче забути про геїв на час Олімпіади


Президент Росії Володимир Путін закликав прислухатися до слів представників гей-спільноти, котрі на його думку просили забути про них на час Зимових ігор у Сочі і "зосередитися" на спорті.

Путін хоче забути про геїв на час Олімпіади

Так він відреагував на занепокоєння з приводу ситуації з правами ЛГБТ в Росії, озвучену прем'єр-міністром Нідерландів Марком Рютте. Напередодні він прибув до Сочі, щоб взяти участь у церемонії відкриття Олімпіади.

"Мені здалося дуже важливим, що і під час нашої попередньої зустрічі в Амстердамі і в Петербурзі ми могли обговорювати і економічні теми, і геополітичні питання, а також такі теми, як, наприклад, становище сексуальних меншин ..." , - сказав Рютте.

У відповідь Путін повідомив, що "... нещодавно бачив репортаж (тут, в Сочі) з одного гей-клубу"."... Я так зрозумів, - цитує Путіна офіційний сайт Кремля, - що один з постійних відвідувачів або власник клубу каже журналістам: " Знаєте, залиште нас, зрештою, у спокої. Спорт є спорт, Олімпіада є Олімпіада. Давайте на ній зараз зосередимося. Чим менше буде агресії навколо цих питань з обох сторін, тим, мені здається, краще ".Так що я всіляко приєднуюся до цієї оцінки, яку зробила людина, про яку я зараз згадав ...".

Питання прав людини для ЛГБТ, завдяки увазі політиків провідних країн світу і правозахисних організацій, стало чи не основною темою навколо Олімпіади в Сочі після того, як влітку 2013 року Володимир Путін підписав відразу два гомофобних закони - про заборону "гомопропаганди" та усиновлення дітей іноземними одностатевими парами. 

Джерело: www.gay.ru/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти