216

Американський футболіст Майкл Сем здійснив камін-аут


Американський футболіст Майкл Сем здійснив камін-аут

Майкл Сем, 24-річний гравець в американський футбол з команди Міссурийского університету, заявив газеті New York Times, що є геєм .

Сем в минулому році був визнаний Південно-Східною конференцією найкращим захисником року і кандидатом у всеамериканську команду з американського футболу, здійснивши камін-аут перед своїм тренером і іншими гравцями ще на початку сезону.

"Як тільки я сказав про це хлопцям, я, мабуть, вперше на сто відсотків усвідомив, хто я такий, - зізнався Сем в інтерв'ю. - Я завжди був геєм. Але тепер я зрозумів, що я - Майкл Сем, футболіст команди Міссурійського університету, який є відкритим геєм. я був дуже гордий за себе, і мені було всеодно, хто про це знає. Якби хто-небудь підійшов до мене на вулиці і запитав - Майк, я чув, що ти гей. Це правда? - я б відповів - Так ".

Сем закінчив інститут в грудні , і є велика ймовірність того , що його відберуть в одну з команд Американської футбольної ліги.

Чад Гріффін з Human Rights Campaign назвав камін-аут Сема "мужнім рішенням", яке дасть "надію мільйонам молодих членів ЛГБТ-спільноти на півдні США, по всій країні і в усьому світі. Першопроходці, такі, як Майкл, ламають бар'єри на шляху до рівності практично кожен день, і я щиро вірю, що молодий чоловік, який в майбутньому стане першим президентом США , представником ЛГБТ-спільноти, сьогодні дізнається про цей камін-аут з новин по телевізору і надихнеться ними". 

Джерело: www.gay.ru/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти