7828

У Києві успішно відкрили новий гей-клуб


В центрі міста біля станції метро "Олімпійська" 7 лютого о 22:00 відкрили новий гей-клуб "LIFT".

У Києві успішно відкрили новий гей-клуб

Заклад близько опівночі вже був по-справжньому переповнений, але це не змарнувало загального радісного настрою відвідувачів. Постфактум ЛГБТ-спільнота залишала відгуки про заклад на його офіційній сторінці у Facebook. Більшість з них були позитивними. Так, наприклад, відомий гей-активіст Святослав Шеремет написав "Головне (для мене) в закладі - публіка! А вміння її зібрати - найвище з умінь. І на відкриття публіка заявилася та, що треба!".

Досить помірні ціни на алкоголь і ввічливе обслуговування теж не залишились непоміченими: "Дякую бармену Саші за те що було весело і я пам'ятаю мало)))", - написав один із відвідувачів клубу.

Серед гостей клубу булa помічена відома травесті-діва Монро, яка на своїй сторінці у Facebook написали антитютюновий пост: "А в Lift варто сходити, от тільки давайте дружно кидати курити, або робити це менше, інакше в сигаретному диму зникнемо!)"

З приводу тютюнопаління згодом розпочалось публічне обговорення, яке тривало у соціальній мережі, між організаторами та тими, хто бажає, аби тютюнопаління не було поширене у всіх без виключення місцях закладу, як це було в під час відкриття.

В ніч з 7-го на 8 лютого веселили, розважали і заряджали енергією клієнтів не лише алкоголь, але й виступи усіх найвідоміших травесті-дів України, серед них Норми Посполітої, Фріди Бакс і інших.

Організатори наразі обіцяють кожної п'ятниці і суботи Гранд шоу на великій сцені та шоу-програму в російському (малому) залі щодня. Караоке буде відбуватись по вівторкам і четвергам. Вхід у "LIFT" вільний по строгому фейс-контролю. Вся інформація про клуб доступна за посиланням.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти