231

Капітан жіночої збірної з футболу Кейсі Стоун вчинила камін-аут


Кейсі Стоун, капітан жіночої національної збірної з футболу Англії, здійснила камін-аут сьогодні в інтерв'ю BBC. Вона зробила зізнання під час програми. де обговорювався камін-аут американського футболіста Майкла Сема.

Капітан жіночої збірної з футболу Кейсі Стоун вчинила камін-аут

В інтерв'ю вона сказала:

"BBC попросило мене зробити це (авт. камін-аут) рік тому і я сказала "ні", тому що відбувався Чемпіонат Європи, і я не думаю, що це було б правильно для мене і команди, щоб ми відволікалися. Вони запитали мене, знову кілька тижнів тому, і я прийняла позитивне рішення, тому що це зараз актуально, через все, що поширюється в ЗМІ останнім часом, а також тому, що тепер я у стосунках, де відчуваю підтримку." - Сказала спортсменка.

"Я відчуваю закоханість і безперечно, моя партнерка дає мені мужність, щоб сказати громадськості, що я лесбійка. Це не обов'язково камін-аут для мене, і я намагаюсь цим допомогти іншим людям, чия боротьба триває.
У футбольних колах [те, що я лесбійка] було відомо значною мірою. Моя сім'я знала про мене протягом багатьох років, мої друзі знали протягом багатьох років. Люди, які мали значення для мене теж знали.
Мій партнерка казала мені: " Твоя сім'я знає, твої друзі знають. Вони всі люблять тебе, і ніщо ніколи не змусить змінити ставлення до тебе, так чому тобі важливо, що думає зовнішній світ?"... Мені комфортно у своїй шкурі, я знаю , хто я, і я можу дивитися на себе в дзеркало щодня і знаю, що я хороша людина, тому якщо я можу зробити це, і це можу допомогти комусь цим, для мене це найважливіше... Чим більше людей, які вчиняють це (авт. камін-аут), тим більше воно набуває правильного розуміння і зупиняє новинний інтерес до цього, ставши визнаним світом"
.

Стоун сказала, що надихнув її до цього Том Дейлі. Нагадаємо, що у кінці 2013 року 19-річний спортсмен повідомив, що перебуває в любовних стосунках із чоловіком. Партнером Дейлі став сценарист фільму "Гарві Мілк" Дастін Ленс Блек. Том Дейлі - бронзовий призер літньої Олімпіади в Лондоні.

Джерело: www.outsports.com/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти