221

Бой Джордж вважає, що камін-аут не є зобов'язанням


Знаменитий співак і відкритий гей Бой Джордж вважає, що камін-аут не є обов'язковим. З'явившись на шоу "Пірс Морган Live" , 52-річний Джордж, відомий своїм андрогінним стилем в одязі прокоментував нещодавній камін-аут молодого чорношкірого футболіста Майкла Сема.

Бой Джордж вважає, що камін-аут не є зобов'язанням

"Одна із кумедних деталей про камін-аут полягає в тому, що люди завжди закликають вас зробити це, а потім, коли ви це робите, вони кажуть: "Все, що ви робите, це говорите про те, що ви геї. Таким чином, ви не зможете перемогти," - сказав Бой Джордж.

"Коли я був молодшим, я був трохи більш фанатичним в тому, щоб всі повинні вчинити камін-аут. Тепер я вважаю, якщо це робить вас щасливим - говоріть, що ви гей. Якщо це зробить вас нещасними, не робіть камін-ауту. Тільки ось не треба йти на інших геїв. Поки хтось не атакує геїв, я не хвилююсь чи ви розкрили свою орієнтацію".

Він додав, що гей-спільнота потребує більшої кількості союзників, таких як Бен Коен. Нагадаємо, що Бен Коен - це відомий регбіст, гетеросексуал, який активно виступає на підтримку ЛГБТ-спільноти.

"Тому що ніхто не збирається слухати нас "принцес", які кричать за рівність", - сказав Бой Джордж.

Джерело: www.ontopmag.com/
   

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти