95

Посольство РФ прирівняло утиски геїв і рудоволосих


Відповідаючи на появу британського документального фільму, в якому розкрито насильницький антигеївський клімат в Росії, посольство Росії в Лондоні стверджує, що гомофобні настрої в РФ поширені не більше, а ніж переслідування у Великобританії рудоволосих.

Посольство РФ прирівняло утиски геїв і рудоволосих

Чиновники з посольства Росії в Лондоні невдоволені документальним фільмом, який транслювався на британському Channel 4, де ведеться розповідь про насильство гомофобних угрупувань, які безкарно працюють в декількох великих містах Росії.

У відповідь посольство виступило із заявою, що вибуховий документальний фільм є "пропагандою ненависті" і стверджують, що "можна було б легко на швидку руку зняти таку «документалку» про відлов рудоволосих у Великобританії, адже вони, на їх думку, стикаються з невмотивованою словесною і фізичною агресією щоденно", - передає The Telegraph. В заяві посольство не зробило жодної згадки про можливо найвідомішого рудоволосого жителя Великобританії, принца Гаррі .

Документальний фільм, який має назву Hunted, є частиною "добре спланованої наклепницької кампанії", яка навмисне приурочена до старту зимових Олімпійських ігор, що в даний час проходять в Сочі, стверджує посольство. Співробітники посольства стверджують, що 50-хвилинний фільм , який записує жорстокі гомофобні напади на людей з боку групи "Оккупай-педофіляй", є "повністю перекручує факти, які не підлягають перевірці на достовірність".
Заява посольства стверджує, що, хоча анти-ЛГБТ атаки, дійсно, іноді відбуваються в Росії, вони не санкціоновані урядом, незважаючи на загальнонаціональну заборону на так звану гей-пропаганду, яка накладає штрафи і можливе тюремне ув'язнення для усіх, хто позитивно говорить про ЛГБТ чи стверджує, що ЛГБТ рівні з гетеросексуалами.

"Якщо автори документального фільму дійсно мають докази нестримних злочинів проти геїв на грунті ненависті в Росії, вони не повинні були б чекати, поки міжнародна спортивна подія не розпочнеться в Росії, аби підняти гвалт," - йдеться в заяві посольства. "У той час, як жорстокі напади на гомосексуалів іноді відбуваються в Росії, як і в багатьох інших європейських країнах, це не означає, що вони відбуваються при потуранні, не кажучи вже, заохоченні урядом. Такі атаки дуже поодинокі, і розрізнені одна від одної, і ні в якому разі не відображають загальні настрої російського народу".

Фільм Hunted дійсно задокументував кілька насильницьких злочинів проти ЛГБТ, які мали місце і незабаром були широко висвітлені міжнародними засобами масової інформації. Проте, посольство Росії дотримується тез, висунутих російським керівництвом, у тому числі президентом Володимиром Путіним та його заступником, прем'єр -міністром, які стверджують, що діяльність груп на кшталт "Оккупай-педофіляй"  фактично орієнтовані проти педофілів, незважаючи на те гомосексуали вони чи гетеросексуали.

The Telegraph зазначає , що Міністерство закордонних справ Великобританії недавно збільшило фінансування ЛГБТ-організацій, що працюють в Росії, в тому числі відділення Stonewall в Росії, що "ймовірно, розсердить Росію ... тому що вона розуміє цивільні права і свободи лише як свою внутрішню юрисдикцію". 

Джерело: www.advocate.com/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти