164

Гей-фільм з Венесуели здобув іспанського "Оскара"


Венесуельський фільм "Синій і не так pожевий", який розповідає про гей-батька і його примирення зі своїм сином-підлітком, виграв премію "Гойя" в категорії "Найкращий латиноамериканський фільм іспанською мовою".

Гей-фільм з Венесуели здобув іспанського "Оскара"

Фільм "Синій і не так pожевий" (Azul y no tan rosa) режисера Мігеля Феррарі розповідає історію модного фотографа Дієго, партнер якого несподівано впадає в кому. Якраз в цей час з'ясовується, що Дієго мусить взяти під опіку свого сина Армандо, що живе в Іспанії. Батько і син довго не бачилися, і тепер Армандо належить відкрити досі невідомий для нього світ гомосексуалів, а Дієго знайти точки дотику з сином.

Головні ролі в картині зіграли Гільєрмо Гарсія і Ігнасіо Монтес. Фільм "Синій і не так pожевий" обійшов конкурентів з Мексики, Чилі та Аргентини і отримав приз, який в іспаномовному світі вважається еквівалентом "Оскара".

Під час вручення нагороди режисер Феррарі порівняв отримання цієї премії з перемогою на чемпіонаті світу з футболу і сказав, що жителі Венесуели дуже тепло його зустріли. "Дякую моїм сміливим акторам, які ризикнули в ньому зіграти, - заявив Феррарі . - Спасибі глядачам Венесуели, які підтримали національний кінематограф. Віва Венесуела!" 

Джерело: www.gaystarnews.com

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти