281

Номінантка на "Оскар" вчинила камін-аут


26-річна канадська актриса Еллен Пейдж, яка стала відомою світу після ролі в фільмі "Джуно" вчинила камін-аут на день закоханих.

Номінантка на "Оскар" вчинила камін-аут

Напередодні актриса анонсувала нову картину на лесбійську тематику, де головну роль виконує Джуліанна Мур. Фільм готується до зйомок і матиме назву "Право на спадок". А вже на день святого Валентина під час виступу на конференції "Time to Thrive", яку проводила ЛГБТ-організація "Human Rights Campaign" у Лас-Вегасі, Еллен Пейдж сказала: "Я тут, тому що я лесбійка". Цитує її Variety.

Чутки щодо орієнтації Пейдж кружляли від її першого зіркового фільму "Джуно", який приніс їй номінацію на "Оскар" в категорії найкраща актриса і у зв'язку з тим, що декілька років назад вона пародіювала себе як "сексі лесбіянку" на Saturday Night Live.

Пейдж, також сказала у своєму виступі, що відчувала особистий обов'язок і соціальну відповідальність, щоб бути чесною.
"Можливо, я зможу допомогти іншим, буде легше. Я втомилась ховатися, і я втомилась від лежачої бездіяльності", - сказала Пейдж. "Я страждала протягом багатьох років, тому що мені було страшно, що я не в камін-ауті. Мій дух постраждав, моє психічне здоров'я постраждало, і мої стосунки постраждали. І я стою тут сьогодні з вами на іншій стороні цього болю".

Джерело: www.shewired.com

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти