334

На Берлінському фестивалі відзначили найкращі ЛГБТ-фільми


Днями відбулося вручення нагород Teddy Awards за кращі ЛГБТ-фільми Берлінського кінофестивалю. Головний приз дістався бразильської гей-драми "Як він виглядає" (Hoje Eu Quero Voltar Sozinho).

На Берлінському фестивалі відзначили найкращі ЛГБТ-фільми

Фільм Даніела Рібейру розповідає про двох друзів дівчинку Джованні та незрячого Лео. Вони разом гають час, обговорюючи все на світі. Але новий учень у класі змушує 15-річного юнака вперше випробувати досі невідоме почуття кохання. І я про це розповісти найкращій подрузі?

Серед документальних картин найкращою була названа стрічка "Коло" (Der Kreis), в якій йдеться про гей-організацію "Коло", засновану в 40-х роках. Це фільм про перших гей-активістів, які з'явилися в Цюріху під час Другої світової війни.

Найкращим короткометражним ЛГБТ-фільмом Берлінале стала картина "Мондіаль 2010" (Mondial 2010) режисера Роя Диба про ліванської гей-пару, яка їде в палестинське місто Рамалла.

Спеціальний приз журі дістався роботі Брюса Ля Брюса "Місячний П'єро" (Pierrot Lunaire). Фільм розповідає історію молодої жінки, яка видає себе за чоловіка, для того щоб спокусити дівчат. Нагадаємо, що Ля Брюс кілька років назад був гостем кінофестивалю "Молодість", де проводив майстер-клас і представляв свої фільми в ЛГБТ-програмі "Сонячний зайчик".

Джерело: www.berlinale.de/‎

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти