93

Суд розгляне позов гей-активіста до Охлобистіна 17 березня


Активіст домагається виплати компенсації в розмірі 30 тисяч рублів за висловлювання з боку актора

Суд розгляне позов гей-активіста до Охлобистіна 17 березня

Тушинський суд Москви призначив на 17 березня розгляд позову ЛГБТ-активіста Миколи Баєва до актора Івана Охлобистіна про захист честі та гідності. Як передає кореспондент BFM.ru, таке рішення було прийняте в ході досудової підготовки за позовом .

Під час розпочатої сьогодні підготовки адвокат, який представляє інтереси відповідача, Володимир Ляховський попросив суд слухати справу в закритому в режимі. Однак суддя визнала за необхідне розглянути це клопотання в ході основного засідання.

Гей-активіст Баєв вирішив виступити від імені ЛГБТ-спільноти, яку образив висловлюваннями Охлобистін. На проведеному в середині грудня 2013 році в Новосибірську творчому вечорі актор заявив про необхідність спалювати геїв живцем у печах. «Це цивільний позов про захист честі і гідності, спричинений його заявою про необхідність спалювати геїв живцем у печах», - пояснював Баєв на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. Слова Охлобистіна Баєв визнав гомофобними. Активіст добивається через суд виплати компенсації моральної шкоди у розмірі 30 тисяч рублів. 

Джерело: news.mail.ru/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти