2062

Гей-фільм "Трюк" матиме продовження


15 років назад на американські екрани вийшла романтична гей-комедія "Трюк" (Trick). Один з перших гей-фільмів, який згодом неодноразово показували на українському телебаченні під назвою "Облом". Режисер Джим Фолл розповів в інтерв'ю блогу QUEERTY про те, як проходило створення цього вже класичного для геїв фільму.

Гей-фільм "Трюк" матиме продовження

Історія відбувається у Нью-Йорку. У фільмі йде мова про бродвейського композитора-гея Гейбріела, який мешкає із натуралом і одного разу, переборовши сором'язливість, навідується в гей-клуб. Там він бачить сексуального стриптизера, від якого не може відвести очей. Але в клубі їм не вдається познайомитись і згодом вже в метро вони знову випадково зійдуться поглядами...

Режисер Джим Фолл поділився спогадами про фільм, зазначивши, що фінальною метою зустрічі двох героїв він бачив те, що між незнайомцями народиться кохання. Також він сказав, що у 1999 році, на відміну від сьогодні, було набагато важче знайти акторів для гей-фільму. Багато хто відмовився від участі в картині, прочитавши сценарій. Фолл також відмітив, що підбирав акторів не знаючи про їх орієнтацію, а згодом виявилось, що обидва виконавці головних ролей гетеросексуали.

У фільмі також грає знаменита героїня телесеріалу "Беверлі Хіллз. 90210" - Торі Спелінг, яку Фолл відібрав у фільм не бачивши жодного епізоду з її найвідомішого проекту.

"Я пишаюсь тим, що люди все ще повертаються до цього фільму. Коли вони питають мене, що я зробив і я кажу, що я є режисером "Трюка", більша частина людей мають дуже позитивний відгук. Я зробив гей-кіно, але я думаю, що натрапив на історію, яка була доступною і універсальною для всіх людей. Надривним є те, що ти закохуєшся разом із цими двома хлопцями і коли вони цілуються в кінці, ти також хочеш цілувати їх також."

Фолл також заявив, що бажає відзняти продовження цього фільму, де двоє героїв зустрінуться через 15 років.

Джерело: www.queerty.com

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти