89

Президент Гамбії назвав геїв "паразитами"


Президент Гамбії Яйя Джамме назвав гомосексуалів "паразитами", пише The Point. Глава держави закликав уряд боротися з геями, "як з малярійними комарами". Слова президента процитували в День незалежності Гамбії голови міст Банжул і Каніфінг.

Президент Гамбії назвав геїв "паразитами"

Джамме у своїй промові підкреслив, що його уряд хоче зберегти хороші відносини з усіма іноземними державами, але "ніколи не визнає аморальне, сатанинське й гидке людській природі поведінка особливим способом життя і правом людини". У зв'язку з цим, за словами президента, Гамбії доведеться відмовитися від "дружби" і "допомоги" інших держав, якщо це буде ув'язано з визнанням прав ЛГБТ. Джамме переконаний, що абревіатуру ЛГБТ слід розшифровувати як "лепра, гонорея, бактерії, туберкульоз".

У вересні 2013 року Яйя Джамме виступав з критикою геїв і лесбіянок в генеральній асамблеї ООН. Він назвав "гомосексуалізм" однією з головних загроз для людства.

У Гамбії не існує окремого заборони на гомосексуальні зв'язки. У кримінальному кодексі країни мова йде про "протиприродних статевих відносинах", за які загрожує 14 років в'язниці. Чоловіків за носіння жіночого одягу можуть посадити на п'ять років.

Джерело: Лента.ру

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти