96

Президент Уганди сьогодні підпише гомофобний закон


Йовері Мусевені хоче зробити це в присутності міжнародних ЗМІ, щоб показати незалежність своєї країни від Заходу

Президент Уганди сьогодні підпише гомофобний закон

Президент Уганди Йовері Мусевені в понеділок підпише прийнятий парламентом закон про посилення відповідальності за вступ в гомосексуальні відносини, що піддався різкій критиці з боку західних країн, які намагалися запобігти його вступ в силу. Про це заявив офіційний представник уряду Уганди.

Рішення Мусевені підписати закон, що передбачає в окремих випадках довічне тюремне ув'язнення за добровільні одностатеві зв'язки, було прийнято після його заяви про те, що він збирається відкласти його підписання, аби дати вченим шанс довести, що гомосексуальність може мати генетичне походження і не є "життєвим вибором ".

Заява Мусевені про відкладення підписання законопроекту розглядалося багатьма, як спроба догодити головному донора країни - США, президент яких Барак Обама попередив, що закон ускладнить відносини між США і Угандою .

Уганда є ключовим союзником Заходу в боротьбі з ісламським екстремізмом в Сомалі , де угандійські військові складають ядро миротворчого контингенту Африканського Союзу , як бореться з бойовиками Аль- Каїди .

Заяви Обами про те , що антигомосексуального закон є " для всіх угандійців кроком назад" було поставлено під сумнів угандійськими владою , які стверджують , що США шантажують африканська держава , яка отримує близько 400 мільйонів доларів щорічної допомоги від Вашингтона. 

Джерело: www.gayrussia.eu/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти