204

Гей-поцілунок заборонили показувати публічно


Рекламний постер гей-кінофестивалю, який відбуватиметься в австралійському Брісбені, був підданий забороні з боку місцевої влади.

Гей-поцілунок заборонили показувати публічно

Плакат, що відображає двох чоловіків, які цілуються на пляжі, був задуманий як один із трьох, який буде рекламувати Брісбенський ЛГБТ-кінофестиваль.

Голова міського комітету Кріста Адамс вирішила, що постер буде занадто викличним для місцевих жителів і таким чином його заборонила до використання.

"Ми дбаємо про те, як виглядає наше місто, і вважаємо, що один з трьох постерів кінофестивалю може здатися багатьом занадто зухвалим, - заявила Адамс. - Замість нього буде використаний альтернативний варіант".

Справедливість цього рішення наразі вивчає Комітет по стандартам реклами.

Власники кінотеатру, в якому пройде ЛГБТ-фестиваль, заявили: "Рекламна кампанія припинена до винесення остаточного рішення".

Один із двох хлопців з реклами, яка піддана анафемі, Джейк Гаррісон зазначив: "Це дратує. Як тільки з'являється фото з двома геями, воно одразу стає непридатним для очей Брісбена."

В Twitter зараз триває кампанія зібрання скарг на це рішення, адже більшість зацікавлених людей сумніваються в його адекватності.

Нагадаємо, що в 2011 році рекламний постер із чоловіками з презервативами теж був спочатку забороненим, але після гучної акції протесту, відновлений в правах.

Цікаво, що хлопці, які цілуються на пляжі повторюють знаменитий гетеросексуальний поцілунок із класичного американського фільму "Звідси - у вічність".

15-й щорічний ЛГБТ-кінофестиваль Brisbane Queer Film Festival відбудеться з 28 березня по 5 квітня. 

Джерело: www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти