162

"Одягни Путіна": онлайн-гра


В інтернеті з'явилася нова безкоштовна онлайн-іграшка під назвою "Вбрати Путіна геєм" (Putin Gay Dress-Up), яка пропонує всім бажаючим прикрасити образ російського президента всілякими мальовничими нарядами, аксесуарами та секс-іграшками.

"Одягни Путіна": онлайн-гра

Поки спортсмени з усього світу змагаються в зимових видах спорту на Олімпіаді в Сочі, активісти з усього світу засуджують російський закон, що забороняє пропаганду гомосексуальності серед неповнолітніх.

Так, багато видних політики бойкотували Олімпійські ігри, Google прикрасив свою домашню сторінку райдужними квітами, а шотландський пивоварний завод навіть випустив у продаж новий сорт пива, призначений для «не для геїв", під назвою "Привіт. Мене звати Володимир" ( Hello My Name Is Vladimir ), на етикетці якого намальовані кілька портретів Путіна, що імітують стиль короля поп-арту Енді Ворхола.

Голландські програмісти з Амстердама вирішили висловити свою підтримку російським геям, створивши онлайн-гру, яка дає гравцям можливість представити російського президента в самому несподіваному вигляді.

За два дні в галереї ігри з'явилися вже близько семи з половиною тисяч виряджених в найнеймовірніші наряди і забезпечених найрізноманітнішими сексуальними аксесуарами Путіних.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти