408

70% британських геїв віддають перевагу незахищеному сексу


Нові дослідження демонструють, що молоді британські геї вірять, що секс без презерватива є більш приємним і захоплюючим.

70% британських геїв віддають перевагу незахищеному сексу

Дослідження Вестмінстерського університету також показало, що 8 з 10 чоловіків в Лондоні мають незахищений секс із незнайомцями.

Кожного дня дві нові людини інфікуються на ВІЛ у Великобританії. В опитуванні взяло участь 160 молодих людей.

94% з них сказали, що їм подобається незахищений секс із гарним хлопцем.

Такі мобільні додатки як Grindr тепер спрощують можливість "зняти" когось, говорить дослідження:
"Хоча ці додатки безкоштовні, ціна, яку платять користувачі може бути вище, ніж вони можуть собі припустити", - сказав Мілан J для дослідження.

Один із ВІЛ-позитивних так відгукується про свою залежність від мобільних додатків для знайомств:
"Я постійно шукав хлопців, аби зайнятися сексом. Це стало звичкою, і я проводив весь свій вільний час і вихідні дні, зустрічаюсь і займаючись сексом, іноді беручи участь в груповому сексі, де я пробував також наркотики і мав тривалі незахищені контакти з хлопцями, часто не інформований про те, що відбувається. А нещодавно мені був поставлений діагноз ВІЛ, і я виню свій спосіб життя за це ", - сказав 25-річний Джейсон з Лондона.

24 -річний Деніель, який також дав інтерв'ю заразився ВІЛ-інфекцією від свого першого бойфренда під час першого сексу, коли йому було 16 років.
Він сказав: "Це була моя власна помилка. Я ніколи не міг собі уявити, що мій перший сексуальний досвід може мати такі наслідки. Я був закоханий і думав, що він не був схожий на когось з ВІЛ».

Grindr і інші соціальні додатки пропонують користувачам бачити ризиковану сексуальну поведінку, як норму. Про це попереджає дослідження.
Автори стверджують, що зростаюча доступність порнографії, в якій герої не використовують презервативів, також може розглядатися для заохочення і толерування небезпечної поведінки.

Таким чином разом із кампанією "СНІД - це не смерть", студенти Вестмінстерського університету намагаються підвищити обізнаність щодо небезпечної сексуальної поведінки.

"Ми закликаємо уряд збільшити фінансування профілактики для всіх, і зробити статеве виховання всебічно інформативним і обов'язковим курсом у системі освіти Великобританії", - сказав прес-секретар кампанії Алекс Філіцевас. 

Джерело: www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти