79

Угандійський таблоїд опублікував список 200 геїв після прийняття гомофобного законодавства


Бульварна газета в Уганді опублікувала список "Топ-200 геїв", наступного дня після того, як президент Йовері Мусевені підписав закон, який загрожує довічним ув'язненням для тих, хто потрапив у в'язницю за те, що є геєм.

Угандійський таблоїд опублікував список 200 геїв після прийняття гомофобного законодавства

Наступного дня після прийняття гомофобного законодавства популярна угандійська газета "Red pepper" опублікувала список 200 геїв під назвою "Спіймані!".

Закон, який підписав Мусевені загрожує геям і лесбіянкам тюремним ув'язненням від 7 років і до довічного перебування в неволі.

Скандальний матеріал, на основі якого пропонується "... брати і саджати", є списком імен: від відомого угандійського правозахисника Пепе Джуліана Онзіеми, якого раніше переслідувала влада "за гомосексуальність", до популярного хіп-хоп виконавця і навіть католицького священика, який виступає за толерантне ставлення до ЛГБТ.

Проти репресивних заходів угандійського лідера щодо ЛГБТ висловилась низка світових лідерів. Держсекретар США Джон Керрі повідомив, що його країна на даний час переглядає свої відносини з Угандою, після того, як президент Йовері Мусевені пішов шляхом переслідування геїв і лесбіянок. 

Джерело: www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти