150

Прайд Хауз працюватиме під час проведення ХХ Ігор Британської Співдружності


Організатори ХХ Ігор Британської Співдружності в Глазго підтвердили розміщення Прайд Хауза для ЛГБТ-спортсменів та вболівальників.

Прайд Хауз працюватиме під час проведення ХХ Ігор Британської Співдружності

Його центр буде розміщений на Альбіон-стріт, де оснащений об'єкт дозволить глядачам спостерігати і взаємодіяти з Іграми під час їх проведення.

Виділивши £ 25,000 на цей центр, шотландський уряд сподівається, що захід Прайд Хауз допоможе зменшити гомофобію в спортивній індустрії.

Прайд Хауз вперше був розміщений на зимовій Олімпіаді у Ванкувері (2010). Російська влада заборонила його розміщення на Олімпіаді в Сочі.

Шотландський міністр з питань проведення Ігор Британської Співдружності та спорту Шона Робісон сказала: "У 2014 році Шотландія приймає багато глобальних подій, в тому числі Ігри Британської Співдружності. Це дає нам унікальну можливість вітати світ і продемонструвати наші великі можливості в залученні по-справжньому масової аудиторії. В рамках програми партнерських подій, Прайд Хауз забезпечить теплий прийом ЛГБТ-спільноті і відвідувачам Шотландії з ближнього і далекого зарубіжжя під час Ігор, а також створить спадщину для майбутнього".

Ігри проходитимуть з 23 липня по 3 серпня. 

Джерело: www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти