71

В Хабаровську хочуть заборонити гей-пропаганду для всіх?


В Хабаровську громадські активісти організували «круглий стіл», присвячений «протидії пропаганді нетрадиційних сексуальних відносин». Ініціатором став член Громадської палати Хабаровського краю, який планує винести це питання на обговорення на крайовому рівні.

В Хабаровську хочуть заборонити гей-пропаганду для всіх?

Також йдеться про можливе прийняття в Хабаровському краї закону про повну - не тільки серед неповнолітніх - заборону «пропаганди нетрадиційних відносин».

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода Євгенія Кульгин, у «круглому столі» брали участь лікарі, журналісти, представники місцевої ЛГБТ-спільноти, консервативно налаштованих громадських організацій, Роскомнадзору, а також депутати крайової і міської думи. 

У своєму виступі депутат міської думи, керівник патріотичного центру «Зліт» і єдинорос Олена Ларіонова поскаржилася на те, що ЛГБТ-спільнота в Хабаровському краї користується набагато більшою увагою, ніж центр, в якому вона працює.

Незважаючи на заяви хабаровських лікарів про те, що гомосексуалізм - це нормально, депутати порадили геям займатися «своїми справами» за закритими дверима і зійшлися на думці про те, що ЛГБТ-активісти не мають права працювати в школах.

Восени в Хабаровську позбувся роботи ЛГБТ-активіст Олександр Єрмошкин (на фото), викладач географії в середній школі. Він зараз намагається поновитися на роботі через суд.

А газета, яка опублікувала статтю про Єрмошкина « Молодий Далекосхідник» потрапила "під удар" Роскомнадзору . Відомство вбачає в ній «пропаганду нетрадиційних сексуальних відносин», так як офіційно газета виходила з маркуванням «16 +». Суд першої інстанції призначив головному редактору газети Олександру Сутуріну штраф в 50 тисяч рублів. Сутуріну оскаржив це рішення. Апеляційна інстанція повинна розглянути справу в березні.

Джерело: www.svoboda.org/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти