365

Трасгендерному сину Шер виповнилось 45


Сьогодні святкує ювілейний день народження син знаменитої співачки і актриси Шер – Чез Боно.

Трасгендерному сину Шер виповнилось 45

З народження і до 2010 року син Шер був біологічною жінкою. Він при народженні був названий Честіті Сан Боно після фільму «Chastity», в якому Шер зіграла бісексуальну жінку на ім'я Честіті. Боно зробив камін-аут в 18 років. Він зрозумів, що відчуває себе чоловіком, коли йому виповнилось 13 років, про що він написав у своїй книзі під назвою «Family Outing: A Guide to the Coming Out Process for Gays, Lesbians, and Their Families».  

У квітні 1995 року в інтерв'ю ЛГБТ-журналу «The Advocate» Боно, ще в якості жінки, оголосив, що є лесбіянкою. У книзі «Family Outing: A Guide to the Coming Out Process for Gays, Lesbians, and Their Families» він детально розповів, як зробив камін-аут: «Моє життя набуло політичного забарвлення, що дозволило мені бути лесбіянкою, жінкою і особистістю». У цій же книзі Боно написав, що Шер, яка була гей-іконою і союзником ЛГБТ, через рік після визнання доньки погодилася «з'явиться на обкладинці «The Advocate» як горда мати доньки-лесбійки». З тих пір Шер стала затятим борцем за права ЛГБТ.

У середині 2008 року Боно почав піддавати себе процедурам по зміні статі з жінки в чоловіка. Юридично зміна статі Боно була завершена 8 травня 2010 року, коли суд Каліфорнії задовольнив його прохання про зміну статі та імені в паспорті. Він вибрав ім'я Чез Сальваторе Боно на честь своїх батьків.

Боно зняв документальний фільм «Becoming Chaz» про свою зміну статі, прем'єра якого відбулася на кінофестивалі «Санденс» в 2011 році. Також в свій час він дописував у «The Advocate» і був учасником музичної групи "Ceremony", котра у 1993 році випустила свій єдиний альбом.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти