138

В Росії знімуть цикл короткометражок про ЛГБТ


ЛГБТ-кінофестиваль «Пліч-о-пліч» запрошує до участі в зйомках документального проекту «Один день з життя ...». Це цикл з 6 короткометражних фільмів, де організатори бажають максимально об'єктивно відобразити життя людей з російської ЛГБТ-спільноти та їх однодумців, що підтримують ідею про те, що всі люди різні, але повинні мати рівні права.

В Росії знімуть цикл короткометражок про ЛГБТ

«Якщо ви відчуваєте в собі сміливість і бажання розповісти свою історію, якщо з вами відбуваються події, які не можна залишити без уваги, якщо ви готові відкритися і впустити камеру у своє повсякденне життя - ми будемо раді вашій участі!» - повідомляють куратори проекту.

«Один день з життя» демонструватиметься на показах кінофестивалю «Пліч-о-пліч», а також у на інших кінофестивалях Росії та світу.

Зйомки пройдуть в Москві і Санкт-Петербурзі. Початок зйомок першого фільму - 15 березня 2014 року, закінчення зйомок 6-го відеофільму - 15 травня 2014.

Якщо ваз зацікавила участь проекті як героя, повідомте про це електронною поштою [email protected] Розкажіть про себе, про свою життєву ситуації, якщо це можливо, про події, які відбуваються навколо вас. Також організатори просять надсилати фотографії, аби знати акторів в обличчя.

Заявки на участь приймаються до 15 березня 2014 року.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти