112

Гуморист Задорнов вважає, що «оскарівські геї були обурені російськими мужиками»


Російський сатирик Михайло Задорнов у своєму Live Journal останнім часом багато пише про події в Україні, введення військ до Криму, Євромайдан та "єврохохлів", геїв тощо.

Гуморист Задорнов вважає, що «оскарівські геї були обурені російськими мужиками»

Зокрема він вважає, що Росії не варто вводити війська в Україну, зате пророкує єврейські погроми та "казочки про педерастиків" у дитячих передачах.

Найсвіжіший пост Задорнова так і зветься: "Україна надихнула на творчість".

"При показі вручення премії "Оскар" на "Первом канале" вирізали промову про Україну. Оскарівські геї були обурені російськими мужиками. Зате на Україні після того, як вона вступить до ЄС, програма "На добраніч, діти" починатиметься так: "Здоров, друже! Сьогодні ми тобі розкажемо казочку про те, як колись давно жили два педерастики…", - пише сатирик.

Задорнов також цитує "гумористичні шедеври" Івана Охлобистіна, як то жарт, що Кличко віднині виходитиме на ринг у трусах зі свастикою.

Говорячи про введення військ в Україну, сатирик підкреслює, що просто зараз для цього не слушний час. На його думку, треба "дати нашим ворогам підставитися, а не підставлятися самим", адже лише цього й чекає Барак Обама.

Джерело: tabloid.pravda.com.ua/
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти