132

Темношкірий ватиканський кардинал: "Гомосексуали не злочинці"


Високопоставлений представник Ватикану засуджує гомофобний закон Уганди.

Темношкірий ватиканський кардинал: "Гомосексуали не злочинці"

Глава мирової і юридичної комісій Ватикану сьогодні піддав критиці нещодавно прийнятий закон про кримінальну відповідальність за гомосексуальні стосунки в Уганді.

Кардинал з Гани Пітер Турксон сказав, що "гомосексуали не є злочинцями" і не заслуговують позбавлення волі, повідомляє Catholic Herald . Він дав цей коментар журналістам на конференції з прав людини у Словаччині.
Римсько-католицькі єпископи в Уганді, однак, не виступили проти нового закону, який передбачає тюремне ув'язнення за вчинення гомосексуальних актів, а в деяких випадках довічне ув'язнення.

"Наша реакція від церкви дуже зрозуміла, що ми не підтримуємо гомосексуалізм", -сказав генеральний секретар єпископської конференції Уганди Іоанн Баптист Каута наприкінці минулого місяця, додавши, що геї "можуть змінитися."

У лютому 2013 року ще один високопоставлений чиновник Ватикану також піддав критиці криміналізацію гомосексуальності.

Архієпископ Вінченцо Палья, глава Папської ради у справах сім'ї, сказав, що церква вважає, що геї "мають однакову гідність як всі Божі діти". Він зазначив, що є "країни, де гомосексуалізм є злочином" і заявив, що "хотів би, щоб церква боролась проти всього цього.

Східноафриканська Уганда в даний час не оговталася від позбавлення $ 115 млн. міжнародної допомоги в результаті підписання цього закону, як повідомляє The Advocate. Державний секретар США Джон Керрі заявив, що Держдепартамент перегляне свої відносин з Угандою.

Турксон, в свою чергу, сказав, що лідери будуть продовжувати посилати допомогу в Уганду, незважаючи на закон.

Джерело: www.advocate.com/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти