158

Заява Російської ЛГБТ-мережі у зв'язку із загрозою війни


5 березня Російська ЛГБТ-мережа випустила заяву, щодо можливості виникнення військового конфлікту в Криму. На їхню думку, РФ досі не має доказів про загрозу РФ чи мирному населенню в Криму.

Заява Російської ЛГБТ-мережі у зв'язку із загрозою війни

У заяві говорять, що рішення російської влади про можливе військове вторгнення в Україну до цих не підкріплене переконливими доказами існування серйозних загроз для Російської Федерації або мирного населення України, які б вимагали настільки серйозних заходів, як введення військ на територію суверенної держави. Цим рішенням створена загроза розв'язання агресивної війни.

У Російській Федерації не може бути більш високих інтересів, ніж життя Людини, її права і свободи. Це встановлено нашою Конституцією. Ніякі територіальні претензії (реальні чи надумані) і міждержавні розбіжності не варті  кровопролиття. Ніякі соціальні та політичні конфлікти в XXI столітті не повинні вирішуватися на полях битв.

Українці переживають важкі часи. Громадянський конфлікт уже призвів до людських жертв. Ми сумуємо за загиблими та всім серцем бажаємо миру і процвітання всім українцям, незалежно від їх національності і політичних поглядів. І ми з повагою ставимося до права громадян суверенної України визначати свою долю. Вони самі зможуть знайти вихід із сьогоднішньої кризи. Російське військове втручання його тільки посилить. Росія повинна залишатися гідним членом світової спільноти, поважає суверенітет і територіальну цілісність інших держав.

Цінності миру і ненасильства завжди були і залишаються одним з найважливіших принципів Російської ЛГБТ -мережі. Тому сьогодні ми не можемо залишатися осторонь. Борг всіх розумних людей - зробити все від них залежне для недопущення війни. Російська ЛГБТ- мережа брала участь і братиме участь у загальносуспільному антивоєнному русі.

Російська ЛГБТ- мережа категорично засуджує заклики і дії з розпалювання агресивної війни, яка може призвести до численних людських трагедій і масових порушень прав людини.

Веб-сайт Російської ЛГБТ-мережі.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти