133

Кисельов подався з родиною до "столиці ЛГБТ"


Відомий своїм закликом спалювати серця геїв, своєю підозрілістю до Заходу, а також неправдивим висвітленням подій на Євромайдані журналіст Дмитро Кисельов вирішив провести відпустку з сім'єю в Амстердамі, який славиться своєю ліберальністю по відношенню до представників ЛГБТ.

Кисельов подався з родиною  до "столиці ЛГБТ"

Новина про те, яке невідповідне місце вибрав для сімейного відпочинку росіянин-гомофоб, швидко стала об'єктом насмішок в інтернеті.

Кисельова помітила в Амстердамі співвітчизниця і відразу ж повідомила про це в Twitter. "Знаєте кого ми зустріли в центрі Амстердама? Дмитра Кисельова. Черпає, мабуть, ідеї для програм про прогнилий захід!" - пише дівчина, натякаючи на регулярні антизахідні тиради журналіста у випусках новин, передає NEWSru.com.

Через пару годин росіянка знову зустріла Кисельова, який на той момент вже катався на човні по каналу разом із сім'єю. На знімках видно, як журналіст безтурботно прогулюється з родиною Амстердамом, явно не збираючись спалювати серця геїв, хоча в Нідерландах їх, треба думати, в надлишку.

Сам того не знаючи, Кисельов надав російським користувачам благодатний грунт для жартів над своєю подорожжю в Амстердам. "Прекрасно. У перервах між розповідями про прогнилу гомофашистську Європу Дмитро Кисельов катається на човнику з родиною по Амстердаму", - пише в Twitter співробітник Фонду боротьби з корупцією Георгій Албурі.

"Содоміти досі утримують сім'ю Кисельова в Амстердамі? Чому досі не введені війська?" - іронізує інший користувач в Twitter, очевидно, посилаючись на ситуацію із введенням Збройних сил РФ до Криму. "З рубрики "і сміх, і гріх": Дмитро Кисельов, за чутками, проводить канікули в Амстердамі". - жартує @sevaboiko у своєму мікроблозі.

Пригадали Кисельову і вручений йому не так давно президентом РФ Володимиром Путіним орден "За заслуги перед Вітчизною" IV ступеня. "Кажуть, в амстердамських кофешопах російський орден "За заслуги перед вітчизною" можна обміняти на нехилий джойнт (самокрутку – ред.)", - пише @Sandy_mustache.

Телепрограми Кисельова відрізняються агресивною антизахідної риторикою і манерою одностороннього висвітлення подій. Журналіст відомий своїми радикальними висловлюваннями не лише проти опозиції, а й проти представників секс-меншин в Росії. Саме тому його поїздка в Амстердам здається щонайменше благодатним ґрунтом для жартів.

Втім, такий образ Кисельова в Росії збігається із посадою, яку він тепер займає. Журналіст очолив міжнародне агентство "Росія сьогодні", яка покликана стати інструментом державної пропаганди.

Нагадаємо, Кисельов відзначився маніпуляціями з освітленням Євромайдану. У програмі "Вести недели" з Дмитром Кисельовим свідомо фальсифікував хронологію подій. Так, він показав сюжет в Україні, в якому зіткнення під Адміністрацією президента 1 грудня поставили перед розгоном Євромайдану 30 грудня.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти