111

Секс-іграшка Путін


Його порівнювали з Гітлером і лякали голими бюстами Femen, його фотографії розфарбовували губною помадою і клеїли на пляшки з пивом "не для геїв", і все ж ті, хто виступає проти політики російського президента Володимира Путіна, рідко відрізнялися багатою уявою. Інша справа - графічний дизайнер і, як він сам себе називає, політичний скульптор Фернандо Соса, який придумав свій спосіб підкреслити роль Путіна як альфа-самця, пише newsru.com, посилаючись на британську The Independent.

Секс-іграшка Путін

У рамках протесту проти "антигейскої" політики російського лідера Соса створив секс-іграшку, з "обличчям" російського президента. Для втілення задуму в життя скульптор скористався досвідом, отриманим при розробці фігурки губернатора Нью-Джерсі Кріса Крісті.

"Це вже друга з моїх фігурок з політичним підтекстом. Як багато з вас, хлопці, знають, Росія веде війну проти цивільних прав геїв. На чолі її стоїть пан Путін і його гомофобне керівництво. Я хотів висміяти Путіна, зробивши щось схоже на ляльку вуду, з якою люди могли б робити все, що захочуть, усамітнившись у себе вдома. А що є кращим способом атакувати ведмежу репутацію Путіна? Зробити його у формі анальної пробки", - розповів Соса на своїй сторінці в Imgur.

Скульптор продає свої роботи через інтернет, вартість становить близько 14 фунтів стерлінгів. Проте покупцям варто звернути увагу на одне важливе пояснення - виріб призначений далеко не для всіх отворів людського тіла, оскільки зроблений з пісковика. The Huffington Post відзначає, що ця обставина робить жарт особливо жорстоким.

Соса запевнив, що вже шукає постачальників шкіри, безпечного силікону або гуми, щоб зробити іграшку з особою російського лідера повнофункціональною.

Ідея протесту проти "антигейской" політики за допомогою секс-іграшки припала до смаку учасникам групи "Відправ секс-іграшку для Володимира Путіна" в Facebook. На сторінці цієї групи, яка налічує більше 1350 учасників, пропонується надсилати секс-іграшки, нові або вживані, за адресою 103132, Росія, Москва, Іллінка, 23.

Відзначимо, крім російської політики відносно ЛГБТ, учасники групи обговорюють ситуацію на Україні, будівництво в Сочі, проблему мереживних трусів, особливості радянської пропаганди і здвоєні олімпійські унітази, а також публікують численні "фотожаби" на Володимира Путіна.

Треба визнати, ідея Соса не нова. Виробники секс-аксесуарів і раніше грали на співзвуччі прізвища Путіна і англійського "put in", що перекладається на російську мову як "вставити". Моделі анальних пробок з назвою "Putin" були відомі ще шість років тому і продавалися, зокрема, в Україні, повідомляв сайт Lugansk.

Джерело: Expres.ua

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти