186

Бой Джордж: "Гетеросексуальні музиканти мають більше впливу, коли виступають за права геїв"


Співак Бой Джордж дав коментар, щодо музичної індустрії, припускаючи, що гетеросексуальні артисти є більш впливовими, коли виступають за права ЛГБТ, тому що люди сприймають гей-артистів, як проповідників.

Бой Джордж: "Гетеросексуальні музиканти мають більше впливу, коли виступають за права геїв"

Екс-учасник гурту "Culture Club" прокоментував пісню дуету Macklemore & Ryan Lewis «Same love», яка є потужним меседжем підтримки одностатевих шлюбів, відзначивши, що її вплив був не настільки б відчутним, якби виконавці були геями.

Він сказав: «Якби це був гей-репер, який виконав «Same love», я думаю, це не мало б такого впливу. Це дивна річ в нашій культурі. Я думаю «Same love» є відмінним треком і мені всеодно, хто її виконує: гей чи гетеросексуал. Це не має значення. Це не повинно мати якесь значення, але на жаль це має значення».

«Якщо ти гей зробиш таку пісню, то всі будуть думати, що ти є проповідником. Але ні, це моє життя. Це те саме, як хлопець розповідає про свою дівчину. З деяких причин коли ти є геєм, люди вважають, що ти говориш лише про те, що ти гей. Я не роблю цього. Моя сексуальність займає близько трьох годин в місяць»,- сказав він в інтерв'ю News Limited.

Джерело: www.pinknews.co.uk/
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти