211

Московський гей-клуб «Центральна станція» закрився


Нічний гей-клуб «Центральна станція» закрився. Про це повідомили представники власника будівлі, в якому знаходився заклад - ВАТ «Московська друкарня "Транспечать"», - повідомляє The Village.

Московський гей-клуб «Центральна станція» закрився

Причиною закриття гей-клубу стало рішення Арбітражного суду Москви, який вимагає повернути орендоване приміщення його власнику. Зараз клуб звільняє будівлю.

У листопаді 2013 року генеральний директор клубу Андрій Ліщинський звинуватив орендодавця, компанію «Транспечать», у спробах вижити заклад з будівлі незважаючи на договір, за яким «Центральна станція» може займати майданчик до 2017 року. Далі заклад пережив кілька спроб рейдерського захоплення. «Мета всіх цих дій -  залякати аудиторію "Центральної станції" . Це можна назвати і рейдерством, і екстремізмом», - говорив тоді Ліщинський.

У грудні на позови та скарги «Центральної станції» власник будівлі відповів листом, в якому заявив, що гей-клубом опікується ФСБ. 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.the-village.ru/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти