117

Держдума попросила США покарати усіх, хто голосував за заборону "гей-пропаганди"


Депутати Держдуми одноголосно прийняли заяву, в якій вони просять президента США Барака Обаму і політиків ЄС поширити на них санкції, введені 17 березня в зв'язку з ситуацією в Україні. За документ проголосували 353 парламентарі.

Держдума попросила США покарати усіх, хто голосував за заборону "гей-пропаганди"

"Ми сьогодні пропонуємо американцям включити в список по санкціям усіх депутатів Держдуми - в основному це ті депутати - раз вже американці роблять акцент, що в цьому списку є депутат Мізуліна, - 436 депутатів Держдуми, які голосували за закон, який захищає наших дітей від гей-пропаганди", - виклав депутат Михайло Маркелов зміст документу. "Тому, я сподіваюся, ви нас підтримаєте", - звернувся він до залу.

"Вдвічі дивує" парламентарів той факт, що до списку санкцій США була включена Олена Мізуліна - "одна з найбільш авторитетних російських парламентаріїв", якій "більше 20 років громадяни Росії довіряють право представляти свої інтереси в російському парламенті". Вони переконані, що її поява в цьому списку показує, що він "не має ніякого відношення до так званої кримської теми, а в черговий раз підтверджує, що США намагаються обмежити права тих, хто має власну зрозумілу громадянську позицію". "Зрозуміло і те, що вся ця політична істерика є реакцією на прийнятий за ініціативою Олени Мізуліної закон про заборону гей-пропаганди серед дітей", - стверджують парламентарії, нагадуючи при цьому, що даний закон був підтриманий представниками всіх фракцій в Держдумі, за нього проголосували 436депутатів, також він був одноголосно схвалений Радою федерації і "отримав підтримку більше 80 % російських громадян".

У зв'язку з цим автори документу пропонують "пану Обамі і панам-єврочиновникам включити всіх, хто проголосував за дану заяву депутатів Державної думи в список російських громадян, на яких поширюються санкції США та Європейського союзу". "Ми не торгуємо принципами і не боїмося ніяких санкцій" , - підкреслюють вони. 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: itar-tass.com/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти