130

Румунський парламент відхилив одностатеві партнерства


Законопроект, який би легалізував одностатеві партнерства в сусідній Румунії, був одноголосно відхилений парламентським комітетом.

Румунський парламент відхилив одностатеві партнерства

Як повідомляє stiripentruviata.ro, закон дозволив би одностатевим і різностатевим парам реєструвати свої партнерства.

Таким чином, вони б мали можливість користуватись такими правами, як «право на спадок, право стати співбеніфіціарієм на випадок медичного страхування, право брати житлові кредити на умовах солідарних боржників».

Законопроект був запропонований депутатом від партії Зелених – Ремусом Черна, і раніше отримав жорстку опозицію від усіх партій Сенату. З лише 2 голосами «за» і 105 голосами «проти», перед тим, як він був повністю відхилений юридичною комісією руминської палати депутатів.

Депутат Християнської демократичної національної партії Діана Туша заявила, що законопроект, підтриманий європейською парламентською фракцією по ЛГБТ-правам Інтергруп є фактично «культурою марксизму».

Вона сказала: «Спроба легалізувати одностатеві партнерства є доказом того, що варто прийняти ряд законів, для того, щоб люди почали думати і відчувати інакше, і що завжди можна перебудувати ідеали і цінності людства за нашою власною волею».

«Не ообов'язково травмувати наступні покоління в ім’я якогось ілюзорного прогресу, досягнутого за чужорідними рецептами. Такий рецепт є культурою марксизму».

Ремус Черна в свою чергу зберігає надію перенести внесення законопроекту на більш пізній термін, але зважаючи на розгромну критику – це не гарантує позитивного результату.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти