261

Гомофобія довела Стівена Фрая до спроби самогубства і телевізійної нагороди


Актор, телеведучий і журналіст Стівен Фрай був визнаний найкращим ведучим року за серію документальних програм для BBC, в яких він подорожував країнами, де процвітає гомофобія.

Гомофобія довела Стівена Фрая до спроби самогубства і телевізійної нагороди

Стівен Фрай переміг своїх конкурентів і отримав нагороду від Королівської телевізійної асоціації (RTS Programme Awards).

Нагороду знаменитий британський актор і відкритий гей здобув за серію програм «Stephen Fry: Out There», яка транслювалась на каналі BBC2. В цій програмі Фрай подорожував такими країнами, як Індія, Уганда і Росія, аби показати, наскільки ці країни нетолерантно ставляться до ЛГБТ-людей.

Варто зазначити, що він вже багато років страждає на біполярний розлад, через що в червні минулого року під час зйомок намагався покінчити життя самогубством. Але актора врятував продюсер фільму, який виявив Фрая в несвідомому стані на підлозі номера готелю і відразу ж відправив його додому до Великобританії на реабілітацію. Актор певний час приймав ліки, зазначивши «що це дійсно працює».

Під час отримання нагороди він сказав: «В той час, коли ми робили цю програму «Out There», я зустрічав деяких жахливих, злих людей, чиє існування на Землі я міг собі лише уявити, але мені траплялись також деякі хоробрі і рішучі люди, з якими я міг зустрічатись раніше».

«Вінстон Черчілль одного разу сказав, що ви можете судити цивілізацію по тому, як вона ставиться до ув’язнених. - Я думаю, ви можете судити цивілізацію по тому, як вона ставиться до меншин».

Про свою команду, з якою він працював над зйомками документального фільму, Стівен Фрай сказав: «Вони бачили мене в мої найнижчі, найгірші і найщасливіші моменти, але ми вірили в те, що ми робили і дякуємо Королівській телевізійній асоціації від щирого серця».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти