195

Адвокат з Камеруну удостоєна нагороди AI за захист прав ЛГБТ


У Берліні Amnesty International вручила нагороду за захист прав представників сексуальних меншин адвокату з Камеруну.

Адвокат з Камеруну удостоєна нагороди AI за захист прав ЛГБТ

18 березня в Берліні адвокату з Камеруну Еліс Нкомо (Alice Nkom) була вручена нагорода міжнародної правозахисної організації Amnesty International за досягнення в галузі прав людини. 68-річна Еліс Нкомо отримала грошову премію в розмірі 10 тисяч євро за участь у захисті прав представників сексуальних меншин в Африці. Вона також є засновником товариства захисту прав гомосексуалів в Камеруні, повідомляє агентство EPD.

"Еліс Нкомо завдяки своїй силі, розуму і відчуттю гумору намагається допомагати людям, які по-іншому живуть  і люблять", - заявила керівник німецької секції AI Селмін Каліскан .

В останні роки в Африці посилилося переслідування геїв і лесбіянок. У 36 країнах на південь від Сахари, згідно з даними Amnesty International, гомосексуальні відносини є кримінальним злочином. Представникам ЛГБТ загрожують терміни до 5 років в'язниці. У цьому зв'язку адвокат назвала дії камерунського уряду щодо сексуальних меншин "апартеїдом проти гомосексуалів", повідомляє AFP. "Ситуація там набагато гірше, ніж , наприклад, в Росії" , - зазначив в ході зустрічі з Еліс Нкомо правлячий бургомістр Берліна Клаус Воверайт (Klaus Wowereit) , повідомляє EPD.

Джерело: DW.DE

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти