288

Іспанський парламентар роздягнувся у гей-кіно


Депутат іспанського парламенту роздягнувся для гомоеротичної сцени у новому фільмі "Останній матч", який був презентований у середу.

Іспанський парламентар роздягнувся у гей-кіно

Тоні Канто, який є депутатом від партії Союзу, Прогресу і Демократії у Валенсії, зіграв гомосексуального іспанського секс-туриста в фільмі «Останній матч» (La partida), який був презентований у Іспанії позавчора.

За інформацією іспанського новинного агентства EFE, фільм, який містить відверті сексуальні сцени, розповідає історією двох кубинських хлопчиків за викликом, які борються з забобонами суспільства і власними страхами.

Фільм був знятий в Гавані у 2011 році, за кілька місяців до того, як Канто був обраний депутатом. Він зазначає, що навіть якби був політиком в момент, коли йому запропонували цю роль, то від неї не відмовився б.

«Я знаю те, що живу у суспільстві, де людей більше шокує зад депутата, ніж того, хто грабує чи бере хабарі. Але я маю висловлювати свою артистичну сторону, бо інакше в мене їде дах».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.pinknews.co.uk/

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти