153

Розшукуються ЛГБТ-люди для «Живої бібліотеки»


В рамках проведення щорічного міжнародного фестивалю документальних фільмів про права людини Docudays UA, координатор спеціального заходу «Жива бібліотека» Олександра Назарова розшукує людей, які готові поділитися своїм досвідом із незнайомцями.

Розшукуються ЛГБТ-люди для «Живої бібліотеки»

Суть «Живої бібліотеки» полягає в тому, що звичайні гості фестивалю можуть поспілкуватися з представниками тих груп, про які багато чули, але ніколи не спілкувалися особисто і не знають, як вони живуть. Таким чином «Живою книгою» може стати представник суспільства, який ідентифікує себе з певними меншинами: релігійними, сексуальними, етнічними тощо, представник групи, яка зазнає в українському суспільстві дискримінації.

Пані Назарова звертається в тому числі до представників ЛГБТ-спільноти з проханням відгукнутись, якщо «хтось з вас відчуває себе носієм унікального досвіду або ідентифікації себе з якою-небудь меншиною, і ви готові про це розповісти».

Зголошуватись необхідно написавши листа на електронну адресу [email protected] або за номером телефону 0972386386.

Проведення "Живої бібліотеки" в рамках фестивалю Docudays UA заплановано  щодня з 22 по 28 березня, з 15.00 до 21.00 години.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти