115

Єврокомісія зняла свої вимоги гарантій для секс-меншин в антидискримінаційному законі


Верховна Рада може цього тижня прийняти закони, які дозволять Україні перейти до другого етапу виконання плану лібералізації візового режиму з Євросоюзом, вважає міністр юстиції України Павло Петренко.

Єврокомісія зняла свої вимоги гарантій для секс-меншин в антидискримінаційному законі

Міністр юстиції Павло Петренко заявляє, що Європейська комісія зняла свої вимоги в "антидискримінаційному законі" щодо гарантій для секс-меншин.

"Ми все-таки знайшли взаєморозуміння з Європейською комісією щодо законопроекту про дискримінацію. І вони зняли свої вимоги щодо зазначення у законі гарантій для секс-меншин", - повідомив Петренко на засіданні погоджувальної ради Верховної Ради у понеділок, 24 березня.

За словами міністра, антидискримінаційний законопроект вже доопрацьовано без положень щодо гарантій для секс-меншин. "Він є загальним щодо загального захисту всіх осіб, незалежно від расової належності та релігійних переконань", - сказав він.

За словами Петренка, Рада може цього тижня прийняти закони, які дозволять Україні перейти до другого етапу виконання плану лібералізації візового режиму з Євросоюзом.

"Цього тижня буде працювати моніторингова комісія (у четвер вона буде працювати в Україні). Якщо ми хоча б у першому читанні зможемо проголосувати ці три законопроекти - це буде для них сигналом. І ми тоді перейдемо до другого етапу виконання даного плану (план дій щодо лібералізації візового режиму)", - сказав він.

За словами міністра, уряд підтримав три законопроекти, які необхідні для переходу до другого етапу виконання плану дій з лібералізації візового режиму: законопроект щодо повноважень уповноваженого з прав людини з обробки персональних даних, законопроект щодо вдосконалення законодавства в питанні боротьби з корупцією, а також "антидискримінаційний" законопроект.

Джерело: dt.ua

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти