113

В Іркутську побили шанувальників святого Патріка, переплутавши їх з геями


«Робоча молодь» Іркутська переплутала флешмоб в честь дня святого Патріка з гей-парадом

В Іркутську побили шанувальників святого Патріка, переплутавши їх з геями

Поліція перевіряє дані за фактом масової бійки, що сталася недільного вечора в Іркутську біля торгово-розважального центру  "Модний квартал".

У прес-службі ГУ МВС по регіону повідомили, що в бійці брали участь близько 15 осіб, вісім з них вже допитані, з'ясовуються причини конфлікту. Співробітник прес-служби уточнив, що бійка сталася між викладачами та учнями іркутської школи англійської мови Easy School з одного боку, і представниками робочої молоді з іншого.

Справа в тому, що коли в неділю люди з Easy School влаштували в торговому центрі флешмоб, присвячений Дню святого Патріка, до них підійшли молоді люди, незадоволені заходом. Конфлікт переріс у бійку на площі перед центром, після якої за меддопомогою звернувся викладач Easy School з легким струсом мозку.

Джерело в правоохоронних органах роз'яснив : конфлікт і бійка відбулися через те, що молоді пролетарі неправильно сприйняли образ святого Патріка - історичні костюми членів Easy School були прийняті за одяг ЛГБТ. 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.ridus.ru/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти