229

UNAIDS: Наслідки гомофобії - це втрати на мільярди доларів


Нові дані показують, що наслідки гомофобії та утисків можуть обходитися економікам в мільярди доларів. Світовий банк розглянув висновки дослідження, в якому була розроблена і протестована економічна модель з вимірювання витрат від ізоляції сексуальних меншин, UNAIDS.

UNAIDS: Наслідки гомофобії - це втрати на мільярди доларів

Нові дані показують, що гомофобія приносить економіці збитки на мільярди доларів. У панельній дискусії, організованої Світовим банком було розглянуто висновки дослідження, в якому була використана розроблена і протестована економічна модель з вимірювання витрат від дискримінації сексуальних меншин Учасники дискусії також обговорили ширші наслідки нової хвилі дискримінаційного законодавства по всьому світі.

У дослідженні підкреслюється, що в Індії, де гомосексуальна поведінка є кримінальним злочином і відсутнє законодавство яке б захищало лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів (ЛГБТ), за оцінками, до 1,7% ВВП втрачається в рік через гомофобію і дискримінацію ЛГБТ.

“Захист прав людини та підтримка незалежності людей дуже важливі для зміцнення економічних показників і сталого економічного розвитку. Дослідження втрат для економіки в результаті ставлення до ЛГБТ—людей, яке було проведено за нашої підтримки, - це наочний приклад того, наскільки важливо звертати увагу на економічні наслідки гомофобії та нерівності. Це вкаже нам шляхи зниження рівня бідності та інклюзивного розвитку”, - зазначила виконавчий директор з північних і балтійських країн, член ради директорів Світового банку Сату Сантана.

Втрата продуктивності праці через дискримінацію у сфері зайнятості може завдавати збитки у розмірі 31 млрд. дол США в одній тільки Індії. Ці попередні оцінки були представлені Dr Lee Badgett з Університету Массачусетсу Амхерст, одного з головних державних науково-дослідних університетів в Америці.

“Кожен раз, коли пакистанська дівчинка кидає школу, чоловік, який займається сексом з іншим чоловіком, заражається ВІЛ, а група циган піддається образам, суспільство платить високу ціну. Ізоляція сексуальних меншин — це не тільки трагедія людства, а й серйозний, самостійно нанесений економічний збиток. Тому Світовий банк має прислухатися до їх голосів", - підкреслив керівник відділу по сексуальній орієнтації, гендерній ідентичності і розвитку Світового банку Фабріс Хударт.

Заступник виконавчого директора UNAIDS Luiz Loures був серед запрошених гостей та учасників дискусії, разом з пані Трейсі Робінсон, комісара, першого віце-президента, доповідача з прав ЛГБТ осіб у Межамериканской комісії з прав людини, Amy Lind, професорка з дослідження гендеру і сексуальності при Університеті Cincinnati, пан Денніс Dennis van der Veur, керівник галузевого співробітництва з інституціями ЄС та державами-членами ЄС, FRA Європейського союзу, і Qing Wu, старший економічний аналітик компанії Google. Обговорення відбулося за участі фасилітатора Лестер Федер з Buzzfeed .

Джерело: UNAIDS

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти