73

Happy Birthday, Elton John!


Сьогодні Елтон Джон святкує своє 67-ме День Народження. Саме 25 березня 1947 року народилась людина, яка змогла змінити світ музики та стати кумиром мільйонів прихильників.

Happy Birthday, Elton John!

Пройшло 40 років з тих пір, як Елтон Джон випустив свій альбом, Goodbye Yellow Brick Road.

Дивно, але альбом, який буза записаний за 18 днів - вісім тижнів перебував на першому місці в чартах Великобританії та США – на завжди записавши Елтона Джона в поп-легенди. Цей альбом заслужено вважається найкращим поміж кращих платівок виконавця.

Окрім успішної кар’єри, Сер Елтона Джон є чудовим чоловіком та батьком.

21 грудня 2005 року він уклав шлюб з Девідом Фернішом. Рівно через п’ять років Сер Елтон і Девід стали батьками – від сурогатної матері в них народився син — Захарій Джексон Левон Ферниш-Джон.

І зовсім недавно 11 січня 2013 року на світ з’явився другий син — Елайджа Джозеф Даниєль Ферниш-Джон.

Серед зірок вісім років подружнього життя це великий показник, але не для Сера Елтона. Хоч це було прогнозовано.

Його життя проходить у коханні та порозумінні та самовіддачі - це нормально – показав він всьому світу! Коханий, творча реалізація та діти – ось це формула життя Сера Елтона.

Великі люди завжди з великими серцями, цю тезу підтверджують його вчинки, 20 років він почав боротьбу з ВІЛ/СНІД та створив фонд, після втрати багатьох близьких друзів від СНІДу.

Elton John AIDS Foundation – це залучення 113 мільйонів доларів США протягом 20-ти років для боротьби з ВІЛ/СНІД у світі.

У свої 67 він:

  • Активно гастролює світом та надихає людей
  • Дарує надію на життя
  • Своїм прикладом руйнує стереотипи про ЛГБТ
  • Залишається кумиром мільйонів

Ми бажаємо Серу Елтону залишатися таким завжди та разом з усім світом вітаємо його з Днем Народження! Elton ми любимо тебе!

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти