132

Ситуація в Криму змушує американських гомофобів не їхати в Москву


Американська організація «Світовий конгрес сімей» була змушена призупинити плани, щодо проведення своєї конференції в Москві.

Ситуація в Криму змушує американських гомофобів не їхати в Москву

«Світовий конгрес сімей», який виник у американському штаті Іллінойс, мав намір провести свій наступний з’їзд у вересні 2014 року в російській столиці.

Організація, яка гучно підтримала введення анти-гей законів у Росії та Уганді, підозрюється у тісних зв'язках з Кремлем із 1995 року.

У своєму прес-релізі «Всесвітній конгрес сімей» вказав причину, по якій скасував подорож до Росії: "Ситуація в Україні і Криму (і в результаті американські та європейські санкції) підняли питання про поїздку, логістику, а також інші питання, які запланував "Світовий конгрес сімей".

«Світовий конгрес сімей» також висловив захоплення ущемленням прав ЛГБТ в Росії: "Ми пишаємося досягненнями наших російських партнерів, і вітаємо кроки російського народу, через своїх обраних представників на шляху захисту життя, сім'ї і невинності дітей."

Інформація про те, куди буде перенесена конференція на даний момент не повідомляється.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: http://www.pinknews.co.uk/

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти