175

Вокаліст рок-гурту «Neon Trees» здійснив камін-аут


Лідер «Neon Trees» Тайлер Гленн здійснив камін-аут у якості гея для нового номера музичного видання «Rolling Stone». Він сказав, що був вихований у сім’ї мормонів і закликав релігію бути «толерантною».

Вокаліст рок-гурту «Neon Trees» здійснив камін-аут

Гленн, який був вихований мормонами розповів читачам журналу про своє дорослішання, Церкву Ісуса Христа Святих останніх днів, яка підтримала гомофобну 8-му конституційну Поправку і про те, що його надихнув камін-аут американського футболіста Майкла Сема.

Він сказав, що почав робити камін-аут друзям і членам сім’ї в жовтні минулого року.

«Я дуже люблю усіх спортивних постатей, які роблять камін-аут останнім часом. Я ціную слова Майкла Сема, який сказав: «Я хочу мати можливість піти в кіно і тримати за руку свого бойфренда. Навіть чути, як він каже «бойфренд»», і я хочу цього так само. Це круто!», - процитував Сема співак.

Гурт «Neon Trees» на даний момент записав вже три альбоми, включно з останнім «Pop Psychology», який заплановано випустити у квітні.

Новий номер музичного журналу «Rolling Stone» із інтерв’ю Тайлера Гленна вийде в світ 28 березня.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: http://www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти