122

«Точка опори» просить членів ЛГБТ-спільноти підписати антидискримінаційну петицію


ВБО «Точка опори» звертається до членів ЛГБТ-спільноти не бути байдужими у відповідальний час і долучитись до підписання петиції, в якій активісти нагадують владі про їх зобов’язання перед Євросоюзом, щодо внесення понять «сексуальна орієнтація і гендерна ідентичність» (далі СОГІ) у перелік ознак, за якими заборонена дискримінація.

«Точка опори» просить членів ЛГБТ-спільноти підписати антидискримінаційну петицію

ПРОСИМО

Народних депутатів, Кабінет Міністрів та інших посадових осіб:

  • дотримуватися зобов’язань України перед Європейським Союзом;
  • виконати всі зобов’язання відповідно до плану, щодо візової лібералізації і замість пошуку аргументів «чому не можна зробити це зараз», розпочати пошук можливостей для імплементації в чинному законодавстві заборони дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації і гендерної ідентичності

Ми впевнені, що:

  • Захист від дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації в трудовому законодавстві виводить українське право на новий, більш прогресивний рівень, що відкриває для значної кількості людей можливість доступу до справедливого судочинства.
  • Запровадження цих положень не призведе до порушень прав інших українців та жодним чином не пов’язане з так званими “одностатевими шлюбами”, якими останнім часом лякають суспільство.
  • Зобов’язання України, передбачене ПДВЛ, водночас потрібне для того, щоб зменшити потенційний потік мігрантів до країн ЄС. Для України це означатиме не лише покращення іміджу на міжнародній арені, але й збереження молодих, кваліфікованих працівників, які матимуть бажання вкладати свої зусилля в розвиток українського суспільства.
  • Наявність законодавчої заборони дискримінації ЛГБТ поступово буде формувати розуміння неприпустимості дискримінації за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності у суспільній свідомості, знижуватиме рівень внутрішньої агресії та сприятиме консолідації суспільства. 

ПІДПИСАТИ ПЕТИЦІЮ

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти