115

Монро збирається до Криму


Травесті-діва Монро заявила, що дуже обурена ситуацією у Криму. Її родина там має нерухомість, тому артистка переживає через долю свого майна. Повідомляє ТаблоID.

Монро збирається до Криму

Тож вона збирається поїхати до Криму, щоб на власні очі переконатися в усьому, що там відбувається.

Про це діва жанру травесті розповіла ТаблоID за лаштунками церемонії премії "YUNA-2014". 

"Я обурена, обурена тим, що наш Уряд приймає накази, які абсолютно не виконуються у Криму, таке собі двовладдя. Тут для відмазки нашому суспільству повідомляють, а у Криму продовжується ескалація. До речі, слово таке… За останній рік у нас стільки слів в лексиконі з’явилося – анексія, ескалація…", - заявила Монро.

"Отже, ескалація росіян триває. Я знаю, що за останніми даними проголосувало всього 35 відсотків населення Криму, усі інші просто проігнорували. Одна моя знайома вже отримала пенсію у рублях, але рублі ніде не приймають", - обурилася травесті.

На думку Монро, ситуація у Криму сумна.

"Але я оптимістка. Тому цього року однозначно я в Крим поїду. Я хочу власними очима побачити, як люди живуть, як спілкуються, чому такі настрої, адже читати стрічку може кожен ідіот, треба поїхати і подивитися. В мене є можливість", - пообіцяла Монро.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: tabloid.pravda.com.ua/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти