148

Від завтра в Москві тиждень проти гомофобії, біфобії і трансфобії


З 29 березня по 7 квітня в Москві відбудеться щорічна просвітницька кампанія - «Тиждень проти гомофобії, біфобіі і трансфобії». ЛГБТ-організації РФ влаштовують «Тиждень» для того, щоб нагадати жителям столиці про важливі проблеми лесбіянок, геїв, бісексуалів і трансгендерів в Росії. ТПГБТ проходить в Москві і низці інших великих міст Росії з 2007-го року і завжди стає важливою подією не тільки для самих представників ЛГБТ, але і для прогресивної громадськості, яка підтримує ЛГБТ-спільноту.

Від завтра в Москві тиждень проти гомофобії, біфобії і трансфобії

Цього року основним слоганом ТПГБТ обрана фраза «Ми говоримо про любов, а не про секс». Це пов'язано з бажанням організаторів зруйнувати всюди наявний в російському суспільстві стереотип про те, що ЛГБТ - патологічні хворі зі збоченим способом життя. Це допоможе звернути увагу на реальних людей, що зазнають романтичних почуттів до своїх партнерів і є повноцінними громадянами країни, боротьба за права яких є одним з компонентів для побудови майбутнього справедливого суспільства.

"Тиждень проти гомофобії, біфобіі і трансфобії" покликаний надати населенню об'єктивну й адекватну інформацію про лесбіянок, геїв, бісексуалів, трансгендерів, яку рідко можна побачити у ЗМІ. ТПГБТ є важливою подією, як для активізації ЛГБТ-спільноти для боротьби за свої права, так і для просвіти суспільства у питаннях гендеру, статі та сексуальності», - коментує завдання кампанії головний координатор  "ТПГБТ - 2014" Дмитро Світлий.

В рамках «Тижня проти гомофобії, біфобіі і трансфобії - 2014» планується безліч заходів: лекції, круглі столи, дискусії на всілякі актуальні теми, юридичні та психологічні семінари, виставки та концерти, а також кілька публічних акцій. На лекціях і круглих столах будуть розглянуті такі теми, як проблема гендерної ідентичності, бісексуальність і біфобія, взаємозв'язки між різними спільнотами активістів, фемінізм, асексуальність, квір-теорія і т. д. У рамках «Веселкового діалогу» усі охочі зможуть безпосередньо стикнутися з усім різноманіттям гендерних та квір-ідентичностей, поспілкуватися з абсолютно різними представниками ЛГБТ-спільноти та отримати відповіді на питання. Також нас чекає акція, яка вже стала традиційною - «День мовчання» і «новинки року»: квітковий флешмоб і стікерная акція, за результатами яких організатори представлять відеокліп, який буде покликаний зруйнувати деякі стереотипи про ЛГБТ-спільноту. Плануються численні акції в соціальних мережах.

У 2014-му році ось уже п'ятий раз поспіль у столиці організатором ТПГБТ виступила «Веселкова Асоціація» - некомерційна ЛГБТ-організація міста Москва. Також до «Тижня» приєдналися й інші структури, наприклад, центр соціально-психологічних і культурних проектів «Ресурс ЛГБТіК Москва», ЛГБТ- організація "Вихід" і культурно-освітній проект "Острів". У Санкт-Петербурзі це ініціативи «Веселкові кавування», «StopHate», арт- проект «Qeer Division» і група «ЛюБІ». 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.civitas.ru/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти