334

Голос ЛГБТ: 27-й випуск - батьки ЛГБТ-дітей


Сьогодні вийшов 27-й випуском відео програми "Голосу ЛГБТ". В цьому випуску ви побачите інтерв'ю з Надією Богнданівною - активістки першої української організації "Терго" - об'єднання батьків ЛГБТ-дітей для захисту прав їхніх дітей.

Голос ЛГБТ: 27-й випуск - батьки ЛГБТ-дітей

Сьогодні вийшов 27-й випуском відео програми "Голоси ЛГБТ". Сьогодні у випуску нашу увагу звернуть до батьків наших учасників, чиї діти ЛГБТ. Деяким батькам здається, що краще жити в невіданні і не знати про орієнтацію своєї дитини. Деякі просто ігнорують таке визнання або йдуть у абсолютне неприйняття. Деякі батьки наполегливо заперечують сам факт гомосексуальності, переконуючи себе, що це тимчасове явище.

Але визнайте, що якби ви не знали правди про сексуальність вашої дитини, ви б ніколи не дізналися ]] по-справжньому, і взаєморозуміння між вами було б неможливим. Ви повинні зрозуміти, що гомосексуальність - це орієнтація, а не хвороба! Виші діти потребують підтримки і розумінні, оскільки вважають вас найближчими людьми.

В Україні з'явилася громадська організація Терго, яку створили батьки геїв і лесбіянок. Ці люди вірять, що їх діяльність допоможе повернути спокій і любов у родині, вони підтримують процес самореалізації і допомагають знайти місце в житті молоді, захищаючи їх інтереси, права і свободу представників ЛГБТ.

Сьогодні у випуски ви побачите інтерв'ю з Надією Богнданівною, яка розповість про свою позицію і прийнятті своєї дитини.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: Новости Донбасса

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти