121

Ізраїльським військовим дозволили йти на гей-парад


Начальник відділу кадрів Армії оборони Ізраїлю генерал-майор Орна Барбівай внесла виправлення в параграф статуту ЦАХАЛа про "громадську діяльність військовослужбовців.

Ізраїльським військовим дозволили йти на гей-парад

Внесене виправлення дозволяє військовослужбовцям у вільний від служби час і в цивільному одязі брати участь у масових заходах, що не мають політичного забарвлення.

Участь військовослужбовців у гей-парадах відтепер допускається командуванням ЦАХАЛа без необхідності отримання спеціального дозволу. Участь у соціальних акціях, таких, як протест проти дорожнечі життя, вимагає дозволу відділу кадрів.

Разом з тим, участь у подібних заходах буде заборонено офіцерам у званні від підполковника і вищe, що займають представницькі посади.

Відзначимо, що протягом останніх років майже на всіх гей-парадах, що проходять в Ізраїлі, можна було побачити учасників у військовій формі, причому іноді ця форма "прикрашалась" різними атрибутами, що підкреслюють приналежність учасника до ЛГБТ-спільноти.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: newsru.co.il/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти