194

Елтон Джон і Девід Ферніш хочуть одружитись в травні


Сер Елтон Джон і його обранець Девід Ферніш заявили про намір одружитися в травні цього року. Але уряд вже попередив, що цивільні партнери навряд чи зможуть вступати в шлюб до кінця 2014 року.

Елтон Джон і Девід Ферніш хочуть одружитись в травні

Ферніш сказав Las Vegas Review Journal: «Ми не відчуваємо необхідності робити ще один крок на законних підставах. Але так як ми прагнемо до життя, ми відчуваємо, що дійсно важливо піти на цей крок, і скористатися цією чудовою зміною у законодавстві. Ми всім показуємо приклад".

Так пара відзначить остаточну легалізацію одностатевих шлюбів в Англії, яка прийняла відповідний закон.

Сер Елтон розповів газетярам, що реєстрацію їх цивільного партнерства бачило 650 гостей, але коли вони братимуть шлюб – все буде інакше: «З дітьми все буде інакше. Ми просто підемо в РАГС у травні, візьмемо хлопчиків з собою і кілька свідків».

Але для знаменитого музиканта і його обранця, які нині є цивільними партнерами, закон поки що не дозволяє перетворення їх стосунків у шлюб. І влада вже повідомила, що це стане реальністю не раніше кінця цього року.

Міністр у справах жінок і рівності Марія Міллер повідомила, що тим, хто перебуває нині в цивільному партнерстві «доведеться трішки зачекати», щоб мати можливість укласти повноцінний шлюб. Вона запевнила, що її міністерство працює над тим, аби узгодити цей процес до кінця року.

Нагадаємо, що цивільне партнерство Сер Елтон Джон та Девід Ферніш уклали 21 грудня 2005 року.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.pinknews.co.uk/
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти