393

Сьогодні Міжнародний день видимості трансгендерів


Кожного року, 31 березня світ вшановує мужність, яка необхідна для того, щоб жити відкрито і чесно, а також відзначає передові позиції трансгендерів і гендерно невідповідних людей, які свого часу стали першопрохідцями у боротьбі за рівність.

Сьогодні Міжнародний день видимості трансгендерів

Від Марші П. Джонсон і Сільвії Рівери до сучасних активістів, таких як Дієго Санчез, Джанет Мок, Мейсен Девіс, Лаверн Кокс, Джоен Кетлі і Сесілії Чанг, ми віддаємо шану всім тим, хто сміливо поділився власними історіями, виступив проти дискримінації, і проклав шлях до рівності для усіх, хто йде їх слідами.

Шлях до відкритого життя видається для усіх різним, і враховуючи рівень насильства і дискримінації, з яким стикаються трансгендери і люди з гендерною невідповідністю, виявлення і вираження своєї гендерної ідентичності може бути складним і важким процесом.

Human Rights Campaign напрацювала «Гід видимості трасгендерів», який покликаний допомогти зацікавленим людям і їх близьким пройти процес камін-ауту з реальної і практичної точки зору.

Завантажити «Гід видимості трансгендерів» можна ТУТ.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.hrc.org/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти